Najlepsze serwery cs 1.6, cs:go, serwery cs, serwery counter-strike, lista serwerów, cs servers, steam, no-steam, ns

Reklamy serwerów by serwery.wiaderko.com

serwery.wiaderko.com istnieją od 2010r. Jesteśmy najdłużej działającą polską listą serwerów. Dzięki dużemu stażowi oraz tysiącom klientów, a także nieskarzonej opinni publicznej jesteśmy najpewniejszym dostawcą usług.

wTaily

Usługa którą masz okazję obserwować na górze tego artykułu. Portal serwery.wiaderko.com posiadający ponad milion odsłon miesięcznie udostępnia swoim klientom umieszczenie banera 128x128px w bardzo atrakcyjnej cenie. Usługa jest skierowana do portali internetowych, stron, forów, sieci serwerów. Wysoka klikalność oraz bardzo dobre dopasowanie odbiorców, a także bardzo dobry CPC (cena w przeliczeniu na kliknięcie) to niepodważalne zalety tych reklam. Ich liczba jest ograniczona do 14. Cena? Już od 0,90zł brutto / dzień. Jak kupić? Zaloguj się do panelu i wybierz "System Reklamowania"

Wyróżnienie serwera na liście

Od zawsze nasz globalny ranking jest niezależny. Pozwalamy jednak wyróżniać swoje serwery. Jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do klientów szukających serwerów w wyszukiwarce - zwróć uwagę na te reklamy. Możliwe, że dzięki nim to właśnie Twój serwer zostanie wybrany. Jak kupić? Zaloguj się do panelu, wybierz "Moje serwery" -> Ustawienia.

Złote serwery - nasz specjał

Od 2012 roku najpopularniejsza reklama dla Twojego serwera! Ciesząca się dobrą skutecznością oraz wyjątkowym działaniem. W odróżnieniu od innych reklam, gracze korzystający ze serwerów z tej listy - dodają serwer do ulubionych. Ponieważ przenoszą IP do gry, a nie wybierają go z listy - istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nawet po zakończeniu reklamy ponownie wejdą na Twój serwer. Na czym polega? Twój serwer widoczny jest na stronie głównej. Zasada działania polega na ciągłej licytacji. Serwery ustawione są według pakietu kwotowego. Minimalny pakiet wynosi 31.00zł / mc (zaledwie złotówka dziennie!). Już za taką kwotę Twój serwer może znaleźć się na stronie głównej najpopularniejszej polskiej listy serwerów. Jak kupić? Zaloguj się do panelu, wybierz "Moje serwery" -> Ustawienia.

Statystyki serwerów

Ładowanie
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © serwery.wiaderko.com
CMS i kodowanie: peku33
Grafika: Mateusz Antczak